poniedziałek, 20 grudnia 2010

Projekt ,,Chcę i mogę więcej' 2010

Stowarzyszenie Nowe Przestrzenie w Bobrownikach Małych przy współpracy ze Szkołą Podstawową w Rudce 20 grudnia 2010 r. zakończyło realizację zajęć w roku 2010 w ramach projektu pt. „Chcę i mogę więcej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zajęcia realizowane w ramach projektu cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony dzieci – uczniów/uczennic Szkoły Podstawowej w Rudce biorących udział w projekcie. Frekwencja na każdych zajęciach jest bardzo wysoka. Dzieci podczas zajęć wykorzystują materiały dydaktyczne i przybory do gimnastyki korekcyjnej zakupione w ramach projektu. Zajęcia są prowadzone w atrakcyjny sposób.
W dniu 6 grudnia odbyła się wycieczka do filharmonii w Rzeszowie na spektakl muzyczny pt. „Baśń tysiąca i jednej nocy” w ramach zajęć z koła muzycznego.
Poniżej zamieszczono kilka zdjęć z zajęć z języka angielskiego i gimnastyki korekcyjnej prowadzonych w ramach projektu.


.
Zajęcia będą kontynuowane po przerwie świąteczno-noworocznej.Wszystkim uczestnikom/uczestniczkom życzymy zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym 2011

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz